Suppressed
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suppressed

Sve o svemu i svemu o sve
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Natjecanje u izradi sigova

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Natjecanje u izradi sigova Empty
PostajNaslov: Natjecanje u izradi sigova   Natjecanje u izradi sigova I_icon_minitimesub sij 10, 2009 10:02 pm

prije neg sta napravimo prvo natjecanje molim sve koji znaju koristit ili ne znaju PS nek napisu post sadrzaja da ili ne :)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Natjecanje u izradi sigova Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u izradi sigova   Natjecanje u izradi sigova I_icon_minitimesub sij 10, 2009 10:06 pm

Natjecanje u čemu?

Ne znam.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Natjecanje u izradi sigova Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u izradi sigova   Natjecanje u izradi sigova I_icon_minitimesub sij 10, 2009 10:08 pm

u izradi signatureova,potpisa u photoshopu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Natjecanje u izradi sigova Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u izradi sigova   Natjecanje u izradi sigova I_icon_minitimened sij 11, 2009 4:20 pm

nema nas tolko ovdje ..
ja radim u photoshopu ali ne signove ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Natjecanje u izradi sigova Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u izradi sigova   Natjecanje u izradi sigova I_icon_minitimened sij 11, 2009 4:37 pm

ja bi htio znati,ali pojma nemam
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Natjecanje u izradi sigova Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u izradi sigova   Natjecanje u izradi sigova I_icon_minitimened sij 11, 2009 5:23 pm

a jel tko za natjecanje u virtualnom tjuniranju atomobila ?
[Vrh] Go down
Griphus
Admin
Griphus


Broj postova : 134
Join date : 09.01.2009
Age : 29

Natjecanje u izradi sigova Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u izradi sigova   Natjecanje u izradi sigova I_icon_minitimened sij 11, 2009 5:29 pm

to je uber zanimljivo :D ja cu bit sudac, posto neznam radit u PSu puno, jako malo znam, al prvo mora bit barem 3 natjecatelja
[Vrh] Go down
http://suppressed.omgforum.net
Gost
Gost




Natjecanje u izradi sigova Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u izradi sigova   Natjecanje u izradi sigova I_icon_minitimeuto sij 13, 2009 5:19 pm

Griphus je napisao/la:
to je uber zanimljivo :D ja cu bit sudac, posto neznam radit u PSu puno, jako malo znam, al prvo mora bit barem 3 natjecatelja

Mi to obično radimo da članovi ocjenjuju :011:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Natjecanje u izradi sigova Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u izradi sigova   Natjecanje u izradi sigova I_icon_minitimeuto sij 13, 2009 7:09 pm

ja se javljam za virtual tuning auta :016:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Natjecanje u izradi sigova Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u izradi sigova   Natjecanje u izradi sigova I_icon_minitimesub sij 24, 2009 8:06 pm

ok mozemo AbAdd0n vs thekonj :008:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Natjecanje u izradi sigova Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u izradi sigova   Natjecanje u izradi sigova I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Natjecanje u izradi sigova
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Suppressed :: Radovi-
Forum(o)Bir: