Suppressed
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suppressed

Sve o svemu i svemu o sve
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Skype-instant messaging

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
KiwiCRO

KiwiCRO


Broj postova : 51
Join date : 09.01.2009
Age : 33
Lokacija : In some kind of perfect world

Skype-instant messaging Empty
PostajNaslov: Skype-instant messaging   Skype-instant messaging I_icon_minitimesub sij 10, 2009 8:09 pm

Skype je poznati instant messaging program, tj. program za brzo internetsko dopisivanje. Preko njega je moguće komunicirati pisanim porukama, internetskim pozivima i telefonskim pozivima. Također, moguće je pokretati i video pozive. Moguća je i razmjena podataka (datoteka), slanje kontakata, slanje novca na račun, mijenjanje izgleda prozora, mijenjanje slike za prikaz, mijenjanje zvukova i još mnogo toga. Neželjeni kontakti mogu biti izbrisani.Popularnost Skypea je dosegla vrhunac u kada su se mnoge male tvrtke, radi smanjenja svojih troškova, odrekle klasične telefonije i okrenule se ovom iznimno jeftinom načinu komunikacije s kolegama i korisnicima.Predstavnici Skypea, koji je u vlasništvu eBayja, na svojim službenim web stranicama na svom blogu objavljuju kako njihovi inženjeri danonoćno rade na otklanjanju problema. Izvršni direktor Sykepa Kurt Sauer tvrdi da su otkrili u čemu je problem, no dodaje kako je riječ o nizu događaja čija geneza se zasad ne može u potpunosti protumačiti.Riječ o softverskoj pogrešci koja postoji u svakoj inačici od početka postojanja ovog popularnog softvera 2003. godine što je na kraju dovelo do pada mreže i onemogućavanja bilo kakve ili tek povremen komunikacije.Dosad nikad nije bilo ovakvih poteškoća i ovo dosad najveći problem s kojim se susrela kompanija i njezini korisnici. Skype omogućuje besplatno telefoniranje, video razgovore s drugim korisnicima ovog softvera.
[Vrh] Go down
http://www.crovortex.com
Gost
Gost




Skype-instant messaging Empty
PostajNaslov: Re: Skype-instant messaging   Skype-instant messaging I_icon_minitimesub sij 10, 2009 10:00 pm

OMG,za svaki stvar ti ides na wikipediu i c/p-as,nisamo se prvi put sastali s kompom :011:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Skype-instant messaging Empty
PostajNaslov: Re: Skype-instant messaging   Skype-instant messaging I_icon_minitimesub sij 10, 2009 10:01 pm

Čuo sam za taj program i super je. Dakle može se zvati s kompjutera na telefon ili s kompjutera na kompjuter koji je spojen na internet telefonom :-)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Skype-instant messaging Empty
PostajNaslov: Re: Skype-instant messaging   Skype-instant messaging I_icon_minitimesub sij 10, 2009 10:05 pm

OMG,nisam znao da je besplatno telefoniranje prek skypea O.O
[Vrh] Go down
KiwiCRO

KiwiCRO


Broj postova : 51
Join date : 09.01.2009
Age : 33
Lokacija : In some kind of perfect world

Skype-instant messaging Empty
PostajNaslov: Re: Skype-instant messaging   Skype-instant messaging I_icon_minitimesub sij 10, 2009 10:34 pm

Nije cijeli tekst sa wikipedije,i ne pokušavam nikoga zavarati.Dio teksta je sa njihove službene stranice.

Skype nudi besplatno ip over ip telefoniranje,ako zovete na neku drugu mrežu naplaćuje vam se po tarifnoj cijeni za tu zemlju. Znaći skype nije potpuno besplatan ali je daleko najkvalitetniji šo se tiće ip over ip poziva.
[Vrh] Go down
http://www.crovortex.com
Gost
Gost




Skype-instant messaging Empty
PostajNaslov: Re: Skype-instant messaging   Skype-instant messaging I_icon_minitimesub sij 10, 2009 10:35 pm

e tako vec a,steta,ja ga bas iso skinut,mislio sam da je to tvoje istina :014:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Skype-instant messaging Empty
PostajNaslov: skype   Skype-instant messaging I_icon_minitimened sij 11, 2009 12:11 am

Ma, uglavnom skype ima odličnu kvalitetu zvuka i može se ubacivati više osoba u tzv. conference call, tako da može služiti i kao neka vrsta teamspeaka...
[Vrh] Go down
Griphus
Admin
Griphus


Broj postova : 134
Join date : 09.01.2009
Age : 29

Skype-instant messaging Empty
PostajNaslov: Re: Skype-instant messaging   Skype-instant messaging I_icon_minitimened sij 11, 2009 5:25 pm

trebam si ga nabavit, svida mi se ono sa velkim chat roomovima a i nabavljam kvalitetan mic uskoro tak da ce mi bit potrebno imat nes za dobar call
[Vrh] Go down
http://suppressed.omgforum.net
KiwiCRO

KiwiCRO


Broj postova : 51
Join date : 09.01.2009
Age : 33
Lokacija : In some kind of perfect world

Skype-instant messaging Empty
PostajNaslov: Re: Skype-instant messaging   Skype-instant messaging I_icon_minitimeuto sij 13, 2009 1:53 pm

TheKonj je napisao/la:
e tako vec a,steta,ja ga bas iso skinut,mislio sam da je to tvoje istina :014:

Pročitaj malo bolje tekst drugi put,hvala!


KiwiCRO je napisao/la:
Skype omogućuje besplatno telefoniranje, video razgovore s drugim korisnicima ovog softvera.

Ovo je glavni dio koji si ti očito propustio.Dok je skype bio u beta fazi razgovori su bili besplatni.
Predpostavljam da ti 2003 nisi ni znao šta je to PC i Internet tako da nisi imao priliku iskusiti besplatne razgovore :025:
[Vrh] Go down
http://www.crovortex.com
Gost
Gost




Skype-instant messaging Empty
PostajNaslov: Re: Skype-instant messaging   Skype-instant messaging I_icon_minitimeuto sij 13, 2009 4:21 pm

za tvoju informaciju, 2003. sam znao sta je PC i internet,2002. sam dobio komp,a dotad sam imo neki prastari iz 96'
:004:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Skype-instant messaging Empty
PostajNaslov: Re: Skype-instant messaging   Skype-instant messaging I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Skype-instant messaging
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Suppressed :: Software-
Forum(o)Bir: